OK

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پنجشنبه 1 فروردین 1398
title-leftفهرست مدعیان title-right
bg-corner

بد نیست به این فهرست نگاهی بیندازید    این فهرست نام تعداد اندکی از کسانی است که  علاوه بر شایعه پراکنی و انواع تهمت ها و برچسب ها و ... ، از تحقیقات و مطالب ما سوء استفاده کرده اند و یا در کلاسهای خود رسما آن را تدریس کرده اند یا نرم افزار های از بن پر از غلط ایجاد کرده و فروخته اند و یا در کنار دستگاههای کپی جزوات را به تعداد بیشمار تکثیر و به دوستداران خود ارائه کرده و یا در همان مغازه ها یا در کنار جوی جلوی آن مغازه کلاس خصوصی برگزار کرده و یا جزوه رمل را به قیمت پنجاه میلیون تومان تدریس نموده و ... و تازه مدعی هم هستند که ... !!! بعضی ها آنقدر دروغ میگویند بعد خودشان هم باور میکنند


خانم ر. خداوردی ( مدعی آموختن فنگ شویی توسط اساتید کانادایی و چینی است که فقط مختص ایشان به ایران آمده بودند !!! عکسهای ایشان در آرشیو موسسه موجود است . آموزش جزوات موسسه به شاگردان و مدعی و مدرس کلاسهای نجوم بدون داشتن هیچ مدرکی از هیچ کجا ... باید می بودید و می دیدید در اصفهان برای خود چه غوغایی به راه انداخته بود!!! )
آقای ک.  زرگر ( کتابخوان و قصه گوی معروف برای خانمها ، و البته سوء استفاده از جزوات  و آموزش در کلاس و ناگزیر اخراج بی ادبانه شاگردان معترض که متوجه منابع اصلی مطالب شده بودند )
آقای س. جعفری (شیراز) - سازنده نرم افزارهای پر از اشتباه و مدرس تقلبی علوم غریبه و دوست صمیمی آقای ردیف 4 که خودش داستانی دارد . سر فرصت ...  
آقای م.  رضایی - شاهکار در تقلب و ریاکاری 
آقای شمس الدین لا. (معروف به  امیر گدا ، خریدار دیوها و غولها برای گرفتن وامهای... و داستان این آقا را میگذاریم سر فرصت مناسب ... )
آقای ع.  قندی (این آقا که فکر میکرد یوسف زمان است و آمده بود داستان یوسف و زلیخا را  که نزدیک بود اتفاق بیفتد را با شانه زخمی نشان داد...)
آقای ش. یزدانی ( این داستان خنده آور را در یک داستانک خواهیم آورد . امیدواریم هرگز به دام چنین حیوان پستی نیافتید)
آقای ج . هاشمی  ( متخلص به آ. )
آقای ب. وزیری ( فروشنده 32 میلیاردی سوالات کنکور و صاحب پرونده ... به دختران در کلاسهای کنکور) و البته فیلمساز قلابی با مدارک جعلی
خانم ف. شمس(سلحشور) - این خانم با همکاری خانم ردیف 1 و چند خانم دیگر بر سر یک مجسمه گاو شاخدار فنگ شویی تمام گیس های یکدیگر را کندند!!)
آقای مهران س. ( آقا حداقل جلوی زبان خانم اشرف را بگیر تا بیش از این آبروریزی نکند!!)
درویش ح. نمینی (میدان ا. ) - فروشنده طلسمات و جادوگر اعظم با ریش دراز صاحب کمالات و ریاضات که قبلا کمونیست بوده و در زندان متحول گشته و حالا جزو مشایخ  خود را جا زده و ... !!!
آقای ح. رهنما
(کرج) - دچار توهم ، مدعی و کاشف گنجهای پنهان در حال کتک خوردن از موکل های دفینه و الفرار و دوست صمیمی آقای ردیف 4  و گرفتن پنجاه میلیون شهریه برای یک کلاس رمل آنهم با استفاده از جزوات دیگران !!!

صاحب " گنج رایگان - مشهد (البته نقد میفروشد) که البته جواب هیچ کدام از ایمیل ها را نداد و پشت پرده زندگی میکند!!!

ارسلان ک. ( شغل : رونویسی از کتب خطی  تا چاپ مطالب به نام خود و خلق اثر هنری! رونویسی شده بی بدیل کلاه به سر- کاشف گنجینه های شهر سوخته و فروشنده  دلسوز آثار باستانی به یهودیان و نویسنده دعاهای مجرب!!! و ... ) 
شهرام (مهرداد) ع. ( شایعه  ساز و دروغ پرداز و کپی کننده ماهر و خصوصا ترساننده افراد برای دور کردن آنها از ما، و  برگزار کننده تورهای شاد شاد ... !!!)
آقا رامتین . در ناصر خسرو تهران ، عمده فروشی !! از جزوات کپی شده . تکفروشی ندارد !! فقط عمده به همه نقاط ایران 

...
و این فهرست با شاهدان همچنان ادامه دارد...

کاش می دانستند که چه می کارند و چه برداشت خواهند کرد
 آیا خداوند را ناظر اعمال خود ندیدند؟؟؟ 

  شاهدی می گفت : عقل مردم کجا رفته ؟ چرا فریب این افراد را میخورند؟ میگویند دروغ هر چه بزرگتر باشد آدمها بیشتر باورش میکنند !!!

  راست میگن؟        

1


2
3
4
5

 6
7
8
9
10
11
12
13

14
15

16
17
   


bg-corner